پنج‌شنبه, 8 تير 1396

فهرست اصلی مهندس بهنام جباری
 ارتباط با مدیر عامل
 

مناسبت ها

  تير 1396  
 
هیچ رکوردی یافت نشد
 
 
 
 


آمارسایت

سی روز گذشته
ميانگين بازديد روزانه 14
پربيننده ترين ساعت 10 - 11
آمار پربيننده ترين ساعت 93
ميانگين بازديد در اين روز هفته 46

اوقات شرعی

اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

تابلو اعلانات

دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۲۰۶۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ 
به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ملارد،در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهر ملارد و احداث پارکهای ویژه بانوان آغاز احداث فضای سبز بوستان لاله ویژه بانوان محترم در خیابان شهید مرشدی ملارد در دستور کار قرار گرفت. و هم اکنون جدول گذاری ، خاک ریزی، تسطیح ، کاشت درخت و لوله گذاری جهت انشعابات آبیاری در حال انجام شدن می باشد.
کد خبر : ۲۰۶۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ 
راهپیمایی روز قدس در اعلام انزجار از استکبار جهانی به خصوص آمریکا و صهیونیست جنایتکار روز جمعه 2 تیرماه راس ساعت 10:30 از مسیرهای مشخص شده آغاز و به سمت میعادگاه‌ نماز جمعه با حضور امت قدرشناس و همیشه در صحنه شهرستان ملارد برگزار می‌شود. مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ملارد به شرح زیر است: مسیر شماره یک: مسجد جامع ملارد، خیابان امام خمینی (ره) خیابان دکتر حسابی روبه‌روی بانک ملت، میدان ارغوان، مصلای نماز جمعه مسیر شماره 2: مسجد امام زمان (عج) شهرک طلائیه، خیابان مصیب‌زاده، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان دکتر حسابی، بلوار ارغوان، مصلای نماز جمعه مسیر شماره 3: مسجد جامع امام جعفرصادق (ع)، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان دکتر حسابی، بلوار ارغوان، مصلای نماز جمعه مسیر شماره 4: مسجد جامع حضرت ابوالفضل، میدان گل‌ها، خیابان دکتر حسابی، بلوار ارغوان، مصلای نماز جمعه
کد خبر : ۲۰۶۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ 
به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ملارد و به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و گلزار شهدا و سازمان پارکها و فضای سبز ملارد برگزاری جشن رمضان به مدت 10 شب در پارک های سطح شهر همراه با برنامه های متنوع فرهنگی ویژه جوانان و نوجوانان انجام گردید .
آغاز بازپیرایی پارك اباصالح 
به روایت دوربین روابط عمومی سازمان پاركها و فضای سبز
کد خبر : ۲۰۶۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ 
به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ، در راستای بازپیرایی و مرمت پارکها در خرداد ماه 1396 بازپیرایی پارک اباصالح ازد جمله مرمت پیاده رو ها و ساخت پیاده رو های جدید ، زیر سازی بستر و واکاری چمن ، کاشت درخ ، درختچه و گل های زینتی در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون در حال انجام شدن می باشد.
در راستای مرمت معابر پارکها صورت گرفت: تعویض كفپوش معابر پارك پویان 
کد خبر : ۲۰۶۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ 
به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ملارد ، یکی از معضلات پارک پویان معابر بسیار نامناسب آن میباشد که موجبات اختلال در رفت و آمد شهروندان را سبب شده است و بعضاً شاهد اعتراضات مردمی مبنی بر زمین خوردن کودکان و سالخوردگان بودیم . لذا با توجه به مشکلات موجود پس از تامین اعتبار اقدامات لازم در خصوص بازسازی و اصلاح کفپوش معابر و پیاده روهای محوطه داخلی پارک جهت تسهیل در تردد شهروندان ، نابینایان و حتی معلولین با ویلچر در مورخ 28/03/1396 صورت پذیرفت.
کد خبر : ۲۰۵۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ 
به گزارش روابط عمومي سازمان پارك ها و فضاي سبز ملارد، با عنایت به تبصره 1 ذیل ماده 2 قانون حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها ، شهرداری ها مکلفند درختان معابر، میادین، بزرگراه ها و پارک ها را پس از تنظیم مشخصات آن پلاک کوبی کنند . لذا با عنایت به مفاد تبصره فوق واستفاده از سیستم های جدید و به روز ،سازمان پارکها و فضای سبز ملارد اقدام به پلاک کوبی درختان بر روی بستر جی آی اس نمود. در این فاز(فاز دوم) از پروژه 2000 اصله از درختان این شهر با گونه های متفاوت در محدوده خیابان چناران و دکتر حسابی شناسنامه دار شدند. با اجرای این طرح درختان شناسنامه دار شده و اطلاعات آنها در بانک اطلاعاتی نگهداری می‌شود تا ضمن حفظ و نگهداری درختان ازقطع درختان نیزتوسط افراد سودجو جلوگیری گردد.
کد خبر : ۲۰۵۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ 
به گزارش روابط عمومي سازمان پارك ها و فضاي سبز ملارد،در راستای حفاظت از حریم شهرها و حفظ اراضی کشاورزی، باغات و جنگلها، و لزوم حساسیت هر چه بیشتر به حریم شهر و حفاظت از منابع طبیعی این نقاط، احداث فضای سبز میدان ملارد ویلای شمالی به مساحت حدوداً 11600 مترمربع در دستور کار قرار گرفت .
واكاری و كاشت گلهای دائمی در بلوار چیتگر 
به روایت دوربین روابط عمومی سازمان پاركها و فضای سبز
کد خبر : ۲۰۵۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ 
به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ملارد ، در راستای گل آرائی و زیباسازی بلوار چیتگر (بلوار فلسطین) تعداد 2000 اصله گل دائمی و درختچه به همراه گل هاای فصلی در بلوار کاشته شد همچنین جهت صرفه جوئی در مصرف آب و استفاده بهینه از آب سیستم آبیای قطره ای نیز راه اندازی شد.
کد خبر : ۲۰۵۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ 
به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ملارد ؛ مهندس جباری از اجرای کف پوش زمین بازی کودکان در 18 بوستان شهر ملارد خبر داد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز ملارد گفت :با شروع سال جاری تاکنون استاندارد سازی ، ایمن سازی ونصب کفپوش زمین بازی کودکان به همراه تجهیز زمین بازی و نصب وسائل بازی پلی اتیلن در پارک سحر و پارک امیر صورت پذیرفت و مابقی پارکها در حال زیر سازی و اجرای عملیات می باشد و ان شاءالله تا پایان سال 1396 کلیه پارکها مجهز به کفپوش گرانولی و تجهیز وسایل بازی کودکان می گردد.
در راستای پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو(CCHF) صورت گرفت : همكاری با اداره بهداشت جهت سمپاشی دام ها در سطح شهر 
کد خبر : ۲۰۵۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ 
به گزارش واحد روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز ملارد ، یکی از راه های انتقال تب کریمه کنگو از طریق دام (گوسفند ) می باشد قصاب ها و افرادی که مستقیم با دام سروکار دارند، یا در کار ذبح دام هستند، ، یا افرادی که دام را در منزل یا مجاورت منزل خود نگهداری می کنند، بیشتر در معرض ابتلا به بیماری هستند. به همین سبب سم پاشی مستقیم دام و محل های نگهداری دام ها جزو الزامات جلوگیری از شیوع تب خونریزی دهنده کریمه کنگو(CCHF) می باشد لذا سازمان پارکها و فضای سبز ملارد در راستای تعامل و همکاری در جهت پیشگیری از این بیماری و ارتقای سطح سلامت شهر ملارد اقدام به در اختیار قراردادن دستگاه سمپاشی جهت انجام سمپاشی دامها نموده است .
صفحه1از10123456...10.بعدي.برو

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0