يکشنبه, 3 تير 1397

فهرست اصلی مهندس بهنام جباری
 ارتباط با مدیر عامل
 

مناسبت های سال 97

  تير 1397  
 
ولادت حضرت معصومه (س)- روز دختر

در 24 تیر

شهادت امام جعفر صادق (ع)

در 18 تیر

 
 
 
 


آمارسایت

سی روز گذشته
ميانگين بازديد روزانه 9
پربيننده ترين ساعت 9 - 10
آمار پربيننده ترين ساعت 27
ميانگين بازديد در اين روز هفته 60

اوقات شرعی

اوقات شرعي امروز تهران
اذان صبح: times0
طلوع آفتاب: times1
اذان ظهر: times2
غروب آفتاب: times4
اذان مغرب: times5
  اوقات شرعي 30 روز آينده

تابلو اعلانات

کد خبر : ۲۱۹۹  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، مدیر عامل سازمان سیما ،منظر و فضای سبز از افزایش ساعت کاری بوستان بانوان مادر خبر داد و گفت: بوستان مادر با مساحت بالغ بر 2 هکتار واقع در ضلع غربی میدان ساعت واقع شده و دارای زمین والیبال ساحلی، وسائل بازی کودکان، آلاچیق و مجهز به لوازم بدنسازی می باشد. جباری گفت : به دلیل استقبال بانوان از این مجموعه و درخواست های شهروندان، بوستان بانوان مادر را به دو شیفت افزایش دادیم و از تاریخ 02 تیر ماه جاری در روز های شنبه لغایت چهارشنبه از ساعت 17:00 الی 20:00 پذیرای بانوان محترم است.
کد خبر : ۲۱۹۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد، در راستای خودکفائی بیشتر سازمان در ماه های گذشته اقدام به کاشت بذور مختلف گلهای فصلی از جمله اهار ، ناز ،جعفری و... نمود ه است و هم اکنون این گل ها آماده جهت کاشت در سطح شهر می باشد.
کد خبر : ۲۱۹۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، در راستای بازپیرائی فضای سبز ، میدان اطلس با توجه به اینکه یکی از میادین پر تردد و تخریب پذیر می باشد فضای سبز میدان مورد بازپیرائی قرار گرفته است .لذا جهت زیبائی بیشتر میدان از گل های دائمی و رنگارنگ استفاده شده است.
کد خبر : ۲۱۹۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، در راستای بازپیرائی فضای سبز ، میدان اطلس با توجه به اینکه یکی از میادین پر تردد و تخریب پذیر می باشد فضای سبز میدان مورد بازپیرائی قرار گرفته است .لذا جهت زیبائی بیشتر میدان از گل های دائمی و رنگارنگ استفاده شده است.
کد خبر : ۲۱۹۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، در راستای افزایش سرانه فضای سبز و امکانات تفریحی شهروندان ،احداث فضای سبز بوستان مشاهیر جنب فرهنگسرای شهر ملارد در دستور کار قرار گرفته است و هم اکنون عملیات نخاله برداری و خاکریزی باغچه ها در حال انجام می باشد.
کد خبر : ۲۱۹۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، در راستای بازپیرائی فضای سبز و تسهیل در رفت و آمد شهروندان ،آغاز بازپیرائی مسیر درختان قدیمی چنار در خیابان چناران در دستور کار قرار گرفته است . هم اکنون در ادامه :عملیات اجرای ترکیبی سنگ مالون و کفپوش و جداول دور درختان در حال انجام می باشد.
کد خبر : ۲۱۹۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، در راستای بازپیرائی فضای سبز آغاز بازپیرائی فضای سبز پارک شهدای گمنام به مساحت 3 هکتار واقع در خیابان امام خمینی (ره) در دستور کار قرار گرفته است و هم اکنون عملیات خاکریزی و تسطیح خاک باغچه ها در حال انجام می باشد.
کد خبر : ۲۱۹۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، در راستای افزایش سرانه فضای سبز و ایجاد محیط شاد و باطراوت برای شهروندان احداث فضای سبز انتهای بوستان اباصالح در دستور کار قرار گرفت و هم اکنون عملیات خاکریزی و کاشت گل و گیاه در حال انجام می باشد.
کد خبر : ۲۱۹۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد ، جلسات ختم قرآن کریم همه روزه از ساعت9:30 لغایت 12:00 با حضور بانوان محترم در بوستان مادر واقع در بلوار شهید جمور ، با قرائت يك جزء از كلام وحي توسط خانمها برگزار مي شود. این محفل که با هدف گسترش فرهنگ قرآن خوانی در بین آحاد مردم به‌ویژه بانوان برگزار می‌شود. زمینه لازم جهت ترویج فرهنگ قران خوانی میباشد زیرا سرچشمه همه فضایل اخلاقی قران است. در همین راستا تمامی بانوان می توانند جهت شرکت در این مراسم عرفانی در ساعات یاد شده در مراسم و تلاوت قران کریم شرکت نمایند.
کد خبر : ۲۱۹۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ 
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری ملارد، در راستای اهداف اکوپارک و اهمیت و ارتقای سطح سلامت شهروندان مخصوصآ بانوان محترم یک دوره کلاس آموزشی به صورت میدانی در فضای بوستان مادر در خصوص بهداشت و درمان بیماریهائی مانند فشار خون ، دیابت و... برگزار گردید.
صفحه1از23123456...23.بعدي.برو

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0